WYNIKI KONKURSU

Dziękujemy wszystkim osobom, za przesłane odpowiedzi,
z laureatami skontaktujemy się drogą mailową.

Wycieczkę do Birmy wygrywa:

Ewa Świętojańska
„Luksus kojarzy mi się z aksamitną nutą
Z ubraniami w delikatną, wonną sieć osnutą
Gdzie zapach trawa długo i niesie się hen
To potrafi tylko płyn marki Eden!”

Vouchery do salonów jubilerskich Apart wygrywają:

Adrianna Mucha
„Tym wspaniałym uczuciem po ciężkim dniu, kiedy kładę się w pachnącej pościeli z przeświadczeniem, że nie muszę nastawiać budzika na kolejny poranek”
Agnieszka Czapelska
„codziennym budzeniem się i zasypianiem z uśmiechem na twarzy i z głową przepełnioną spokojem i pozytywnymi myślami, którymi ochoczo częstuję bliskie mi osoby.”
Agnieszka Orłowska
„...dumą. Z tego kim jestem, jak wyglądam i jak pachnę. Luksusem jest być zapachem w czyjejś głowie.”
Agnieszka Tyc
„...czymś niedoścignionym, bardzo oddalonym, zamglonym, z czymś co pozostaje w marzeń sferze, nadzieją że może ktoś zwykłą mamę w konkursie wybierze?”
Andrzej Urbański
„Lekkim
Ubytkiem
Katorżniczej
Szarzyzny -
Ułudą
Sybaryty.”
Beata Bigaj
„Nader przyziemnym pragnieniem , które tylko trochę cenię.
Bo dla mnie najważniejsza jest rodzina,
Ona mi luksus przypomina.”
Iwona Hołyszko
„...piękną iluzją senną i mirażem jak z edenowego ogrodu....”
Katarzyna Musiał
„Z miękkim łóżkiem i świecami,
z szumem morza za oknami,
ze śniadaniem z krewetkami,
z naszyjnikiem z diamentami.
z wolnym czasem, podróżami”
Kinga Gałkowska
„garniturem szytym na miarę
i podróżą w egzotyczne kraje,
Kupowaniem kwiatów i biżuterii bez okazji
oraz możliwością spełniania najskrytszych fantazji !”
Marta Szeliga
„chwilą kiedy mogę robić coś, co sprawia mi prawdziwą przyjemność, zamiast tego, co muszę lub wypada...”
Marzena Bojanowska
„zmysłowymi doznaniami i rajskimi zapachami!Z EDENluksusu doświadczam,choć wiodę zwykłe życie-płuczę stroje wPRECIOUS AMETHYST,by czarować o świcie!”
Sławomir Ćwiek
„...Tobą. Masz ten luksus, że swoimi decyzjami możesz wpłynąć na mój ewentualny przyszły luksus :)”
Sylwia Sędrowicz Łyszczarz
„uczuciem absolutnej wyjątkowości mnie samej, przepięknych wrażeń sensorycznych, estetycznych i duchowych , których doznaje zarówno moje kobiece soma i psyche”
Weronika Zmysłowska
„przygaszonym światłem, w którym odbija się blask szlachetnych kamieni i świec, dotykiem aksamitu i wszech otaczającym, intensywnym, piżmowym zapachem.”
Wiesława Szaradowska
„psychiczną świadomością, że stać mnie na coś bez wyrzeczeń i zaciskania pasa. To taki mały prezent ,od czsu do czasu- żeby poczuć się rozpieszczaną i szczęśliwą”

Zestawy koncentratów do płukania marki EDEN wygrywają:

Agnieszka Chojnowska
„możliwością realizacji pragnień,kiedy wychodzą z czeluści marzeń i nabierają realnego kształtu.Wówczas czuję się spełniona i mam ten komfort,że nic nie muszę..”
Agnieszka Hejmej
„Z chwilą, gdy nad ranem ciszę nocy przerywa płacz naszej córeczki, a mój mąż, otulając mnie kołdrą czule szepcze mi do ucha: Śpij Kochana, ja do niej wstanę…”
Anna Jarmołowska
„możliwością życia zgodnie w zgodzie ze swoimi pasjami, możliwością pracy w zawodzie z powołania i realizacją w spełnianiu swoich marzeń”
Anna Juszczyk
„Luksus kojarzy mi się z wysokim poziomem zadowolenia i fascynacji tym co w wielu nie wzbudza już żadnej reakcji - To co innym codziennością dla mnie rzadkością”
Anna Kocot
„wolnością, poczuciem niezależności i umiejętnością cieszenia się drobnostkami. To nie musieć, ale chcieć w domu, pracy, miłości....”
Anna Kopytowska
„Luksus kojarzy mi się z blaskiem diamentów, grą skrzypiec, zapachem kwiatów, smakiem wina i ciepłem ukochanej osoby, słowem, z prawdziwą ucztą dla zmysłów.”
Anna Sobkowicz
„rozpieszczaniem siebie, rozpływaniem się w bezdennym morzu przyjemności, rozkoszą odczuwaną od czubka głowy po koniuszki palców i ekstazą niesamowitych doznań”
Anna Suska
„... z czymś wyjątkowym, nieosiągalnym dla każdego ale pożądanym przez wszystkich. Luksus to motywator, każdy do niego dąży ale nie wszystkim dane jest go zaznać”
Dagna Ossowska
„dopieszczeniem wszystkich zmysłów
i realizacją przyjemnych pomysłów.
Oraz szczyptą życiowego rozmachu
w otoczeniu ekskluzywnych zapachów.”
Dominika Król
„ciepłem domowego ogniska bo moja rodzina jest mi bardzo bliska.i szczyt luksusu osiagamy wtedy gdy kazdego dnia nie musimy obawiac sie biedy.”
Dorota Jastrzębska
„Słodką cytryna tak by w jednej małej rzeczy mieć wszystkie przeciwności i czuć wszystko albo nic.”
Eliza Kruk
„postawieniem stóp tam gdzie się nie śniło
i masażami takimi, że aż miło.
Spoglądaniem na piekne rzeczy dookola,
nie patrzeniem na zegarek
i z czasu nadmiarem!”
Ewa Borkowska
„tajemniczą krainą, w której napawam moje zmysły bogactwem czystych kolorów, subtelnym zapachem, niepowtarzalną lekkością i miękkością. Komfort sprawia mi radość”
Ewa Karczewska
„prywatne odrzutowce,w wielkim akwarium koralowce,sejf wielkości szafy,naszyjniki w jadeity i agaty-bycie krezusem kojarzy mi się z luksusem”
Jadwiga Zdonek
„mądrością życiową i dojrzałością emocjonalną, To stan ducha i umysłu pozwalający zrozumieć, że najważniejsze jest doświadczanie tego co niematerialne.”
Jerzy Jakubowski
„subtelną pieszczotą zmysłów i rajską wyspą dla ciała,ducha i umysłu.Luksus dla mnie to stan podobny do zakochania i chwila w obłokach beztroskiego bujania :)”
Joanna Domerecka
„Z kontem na które stale pieniędzy przybywa, i z wymyślaniem powodów na które je można wydawać. Z jednej strony fajnie, ale z drugiej to trochę przerażające.”
Kinga Konarska
„momentem kiedy cała rodzina zjeżdża w święta nikt nie myśli o problemach. Największym luksusem jest rodzina,wspólny czas. Luksus materialny jest ulotny”
Małgorzata Bielawska
„z lepszym życiem, pięknem, spokojem ducha i radością życia, szacunkiem do samego siebie, tajemnicą własnego JA, rodziną, z którą mogę spędzać każdą wolną chwilę”
Małgorzata Kubacka
„Luksus kojarzy mi się z chwilą pełnego relaksu, dotykiem wiatru na twarzy, świeżym zapachem i poczuciem spełnienia.”
Marcin Wojciechowski
„...lekkością myśli, spokojem wewnętrznym, wolnością wyboru, swobodną możliwością decydowania o sobie i życiem w zgodzie z własną naturą i moralnością”
Marek Stankiewicz
„Powiedziałem mojej LUSI:W KOŃCU NAM SIĘ POLUKSUSI!
Ona na to:DOBRZE,CHŁOPIE,BO JA MARZĘ O URLOPIE.
Luksus też mnie bardzo kusi,bez niego LUSIA mnie udusi!”
Maria Krupa
„poczuciem wewnętrznej zgodności, pięknem,zmysłowością, dawaniem innym radości.Luksus to tak po prostu ludzi lubić i w szarej rzeczywistości się dziś nie zgubić!”
Mariola Terlecka
„Z CZYMŚ ELITARNYM I WYJĄTKOWYM.
PONADPRZECIĘTNYM I ZJAWISKOWYM.
Z WYSOKĄ JAKOŚCIĄ-PIĘKNEM I ELEGANCJĄ.
Z ZASOBNYM PORTFELEM I NONSZALANCJĄ”
Marlena Maksymowicz
„Wysiłkiem,ciężką pracą i własnym dążeniem do wybranego celu .....”
Marta Wiśniewska
„spełnionymi marzeniami,wolnością, poczuciem bezpieczeństwa, niezależnością,stabilizacją,spokojem ducha, szczęściem bliskich, czasem,zwycięstwem nad słabościami.”
Martyna Zaborny
„moim Mężem.Pierścionek, który mi podarował jest okraszony pięknym szafirem.Ilekroć na niego patrzę czuję zapach perfum, którymi wtedy pachniał Mąż.”
Monika Hyjek
„Posiadaniem zdrowej,kochającej się rodziny .Dla mnie i moich bliskich jest to jedyny luksus ,który sami sobie możemy dawać nie posiadając przy tym zadnej rzeczy”
Tomasz Pawlaczyk
„Paryżem, szarości nie znoszę, raz Paryż proszę.Po haust elegancji udaję się do stolicy Francji.Bonjour Paris na luksusowe dni!
Eden,Paryż i brylanty to jest to!”
Wiktor Rejek
„moją Rodziną - bo rodzina to największy skarb i luksus jaki można posiadać! Kochające serca są więcej warte niż błyskotki.”

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Akceptuję